Dama na dworze rodziny von Tesmar

sus

Stan chorobowy zelżał – pozostał jedynie gruźliczy kaszel rodem z gardła Dworcowego Żula Bordowego Na Twarzy, ale to zupełnie nie przeszkodziło, żeby rzucić się w kolejne fotograficzne schizy.
Przy okazji kolejnych zdjęć do dyplomu zorganizowanych w grobowcu rodziny von Tesmar w Borkowie Lęborskim, zajechaliśmy też do neoklasycystycznego, tesmarowskiego dworu gdzie Magdalena (tuż po odkryciu, że urodziła się po to by nosić takie przepastne suknie) wirowała klasycznie, przybierając pozy bogatej z domu szlachcianki. Szalona 🙂

sus3

sus4

sus6

sus2

Bakstejdż dzięki uprzejmości Daniela Wojewskiego.

back1

wamp (128) kopia

3 Comments Dama na dworze rodziny von Tesmar

 1. miłośnik historii 11 czerwca 2015 at

  Przecież to jest miejsce pochówku. Stanie na trumnie to jest brak szacunku dla tego miejsca. Ciekawe co by było gdyby jej spadła cegła na ten pustą głowę.

  Reply
  1. Piotrograf 11 czerwca 2015 at

   Mamy różne pojęcia na temat szacunku w takich miejscach. To kaplica, najzwyklejsza w świecie, kilka cegieł i nic więcej – nie popadałbym w paranoję z tego tytułu, tym bardziej, że wszelkie pozostałości niegdysiejszych pochowanych zostały dawno przeniesione. A komentarze na temat głowy koleżanki bardzo proszę zatrzymać w swojej. Pozdrawiam.

   Reply
 2. Menelopa 19 września 2014 at

  fot nr 3 i 5 ubóstwiam absolutnie!!! więcej!! mmmm

  Reply

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.