Pole dance w halach Polifarbu

untitled-4609

Masz pierdolca na punkcie.
Nie wiem … Może jeździsz hobbystycznie autobusami? Albo zbierasz mapki z podróży? Albo zbierasz gadżety militarne? Szlajasz się po opuszczonych miejscach? Nie ważne zupełnie … Mając pierdolca na punkcie czegokolwiek stajesz się od razu jakimś takim fajniejszym człowiekiem-wariatem – pasja to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Zupełnie nie wyobrażam sobie swojego życia bez fotografii czy, wspomnianym przed chwilą, szlajaniu się po opuszczonych miejscach – no bo jak? Praca i dom – a pomiędzy popołudniowe wylegiwanie się przed telewizorem? Jakoś bez sensu i pusto zupełnie mogłoby być.

Jeśli chodzi o takich wariatów z pierdolcem – przedstawiam Tomka, który (z tego co widziałem i z tego co opowiadał) dancepole’uje gdzie popadnie – i wcale nie nosi przy sobie profesjonalnej rury x-stage, którą widać na zdjęciach ;) Czasami wystarcza słup znaku drogowego – więc zdecydowanie mogę Go zaliczyć do wariatów z pierdolcem – pozytywnym, oczywiście!!!
Rura przenośna x-stage dzięki uprzejmości: Xtreme Poleca Dance Studio z Łodzi – zachęcam do lajkowania :)

untitled-3952

untitled-4551 copy copy

7 Comments Pole dance w halach Polifarbu

 1. Kornatka 10 lipca 2014 at

  Jak ja bym chciała tak umieć!
  Ale obawiam się, że przy 1. próbie zabiłabym się ta rurą :P
  Mapki <3

  Reply
  1. Zbigniew "Piotr" Piotrowski 10 lipca 2014 at

   Wiesz … Powiem Ci, że próbowałem i nie jest tak łatwo. Trzeba mieć taką siłę w łapach, że masakrrra! Wiadomo, że częściej widać kobiety na tych rurach – tym bardziej podziwiam !!! :)

   Reply
 2. cave pole 9 lipca 2014 at

  Dziękuję za zdjęcia, są super.

  Reply
 3. Daniel W. 9 lipca 2014 at

  Pierwsze foto, które nie wiem jak skomentować Sama tematyka tych fot rozwala mój „ekosystem”, ale za to Cię cenie – pokazywanie świata w sposób inny jak cała reszta ludzi, którzy nazywają siebie ‚fotografami”. Tak więc Piotrze, po raz kolejny zajebisty materiał!!! ;)

  Reply
  1. Kornatka 10 lipca 2014 at

   W 100% zgadzam się z opinią Daniela :)

   Reply

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.