Menu

Od szóstej rano trzaskam się po głowie technicznym bełkotem ułożonym w rzędy liter, które z kolei układają się w zdania. Zdania muszę wykuć, najlepiej w głowie gdzieś – jak twierdzi Brian Tracy – dobrze by było gdyby wszystko dało się wpechnąć do mózgu środkowego.
Tak, tak .. Bo przecież mamy trzy mózgi, które wzajemnie się uzupełniają. Pierwszy mózg odpowiada za instynkty różnego rodzaju. To tak zwany mózg prymitywny, więc sobie wyobraź – mózg prymitywny nagle się uaktywnia i odczuwając powiew swojej zamierzchłej prymitywności – rzucasz się w mięsnym na kobietę, która wykupiła Ci ostatni kawałek kiełbasy i mordujesz ją, przegryzając tętnicę udową. Za tą kiełbasę właśnie. Matko ..

About Author

(...)urodziłem się w tych fajnych czasach, gdzie brak szerokiego dostępu do świata wirtualnego i innych internetów sprawił, iż moje dzieciństwo pełne było siniaków, obtarć, połamanych kończyn i powybijanych zębów, do domu wracało się z szerokim uśmiechem po zmroku, a najlepszą bronią podczas podwórkowych zabaw w wojnę była kupa na patyku! ... więcej